Dodavatelé

JAB ANSTOETZ

Německo

Firma JAB ANSTOETZ je jedním z největších celosvětově působících textilních obchodů. V roce 1974 se rozšířil o dceřinou pobočku, zaměřenou na výrobu koberců. Ta nabízí přes 100 druhů různých kvalit koberců ve více než 1400 barvách. Náročnějšímu klientovi může pak nabídnout ručně tkané koberce z materiálů nejvyšších kvalit z designových kolekcí, mezi jejich tvůrce patří např. Peter Maly. V roce 1999 přibral JAB ANSTOETZ pod svá křídla holandskou značku Chivasso, která má ve svém sortimentu designové dekorační a potahové látky a tapety z exkluzivních materiálů pro individuální zákazníky. Aby byla nabídka ucelná dovršují ji stínící systémy a garnýžové tyče.

JAB ANSTOETZ

CARLUCCI DI CHIVASSO

Německo

Velkolepé textilie Carlucci di Chivasso ohromují díky jistotě stylu. Vytvářejí nové trendy. Ale zároveň vyzařují nadčasovou eleganci, díky své jedinečné propracovanosti.

CARLUCCI DI CHIVASSO

CHIVASSO

Německo

Značka Chivasso patří do velké německé rodiny Jab Anstoetz. Textilní kolekce tématicky doplňují tapety. Látky vybírané do kolekcí Chivasso mají charakteristiky: luxus se šmrncem extravagance.

CHIVASSO

WELLMANN SOLEIL BLEU

Německo

Německá textilní značka s bezmála stoletou tradicí. Od roku 2008 patřící do skupiny JAB Anstoetz. Tradice s novým rozměrem, klasické linie s elegantní nadčasovostí pro milovníky exkluzivních interiérů. Vysoce kvalitní materiály s řemeslným zpracováním mají své zákazníky po celém světě.

WELLMANN SOLEIL BLEU

KOBE

Německo

Kobe světově známý "Interior Design House" vyrábí potahové a dekorační látky, tapety a interiérové doplňky již přes třicet let. Klíčem k jejich úspěchu je sehraný tým designérů, který jde neustáte dopředu cestou inovací.  Nabízí celé kolekce z nehořlavého vlákna Trevira CS, splňující náročné bezpečnostní požadavky například v hotelovém provozu. Pod názvem Kobe jsou zahrnuty dvě značky: Koroseal, zabývající se výrobou objektových vinylových tapet. A PILLOW & CO výrobce dekoračních polštářů a přehozů.

KOBE

NYA NORDISKA

Německo

Kolekce NYA NORDISKA jsou stále o krok napřed a přináší vždy nový a originální design. Inspirace z bohatého výběru 700 dekorů v 6500 barevných odstínech. Záclony, dekorační a potahové látky, jejichž předností je pestrá nabídka všech stylů od ryze klasického po vysoce moderní design v nejvyšší kvalitě zpracování.

NYA NORDISKA

OMEXCO

Německo

Společnost Omexco je na trhu od roku 1976, hlavní činností byl vývoz belgických produktů do oblastí Blízkého a Středního východu. V roce 1981 byla zahájena vlastní výroba textilních tapet. Dnes je celosvětově známým výrobcem tapet. nabízející asi 30 kolekcí ve více než 70 zemích po celém světě.

OMEXCO

WALLQUEST

Německo

Americká značka Wallquest spolupracuje s různými designéry a návrhářskými studii, jako například Carl Robinson či Printers Guild. Což zajišťuje různorodost kolekcí. Nabídku doplňují i dětské tapety. Společnost s evropskými kořeny nabízí mimoevropský pohled na vzory a barevné pojetí ve stvětě tapet.

WALLQUEST

NEWMOR

Německo

Britský výrobce a dodavatel tapet funguje na trhu již 35 let. Působí ve více než třech desítkách zemí po celém světě, je dodavatelem předním právnickým, finančním společnostem, do hotelů i zdravotnických zařízení. Nabízí kolekce tradičních i současných vzorů doslova v tisíci barvách a texturních kombinacích. Všechny dodávané tapety mají antimikrobiální úpravu.

NEWMOR

ARTE INTERNATIONAL

Německo

Od roku 1981 patří Arte International mezi nejvýznamnější výrobce moderních tapet. Každoročně představí zhruba desítku katalogů udávajících trendy pro nadcházející období. Působí na poli objektového i privátního využití. Materiálová škála je velice široká i když těžiště je především ve vinylových a vliesových tapetách, nabízí i textilní, přírodní nebo tapety s metalickým efektem

ARTE INTERNATIONAL

EGE

Německo

Od roku 1981 patří Arte International mezi nejvýznamnější výrobce moderních tapet. Každoročně představí zhruba desítku katalogů udávajících trendy pro nadcházející období. Působí na poli objektového i privátního využití. Materiálová škála je velice široká i když těžiště je především ve vinylových a vliesových tapetách, nabízí i textilní, přírodní nebo tapety s metalickým efektem.

EGE
Uvedený sortiment je pouze výběrem široké palety naší nabídky. Pokud vás nějaká kolekce zaujala, odešlete nezávaznou poptávku následně vás budeme kontaktovat a připravíme individuální nabídku dle konkrétních požadavků.