Dodavatelé

JAB ANSTOETZ

Německo

Firma JAB ANSTOETZ je jedním z největších celosvětově působících textilních obchodů. Škála nabízených produktů zahrne celý interiér, kromě textilní metráže vhodné na čalounění, závěsy či záclony, vyrábí Jab ve své dceřinné společnosti luxusní designové koberce, tapety a v neposlední řadě luxusní čalouněný sedací nábytek. Aby byla nabídka ucelná dovršují ji stínící systémy a garnýžové tyče.

odkaz na dodavatele

JAB ANSTOETZ

CARLUCCI DI CHIVASSO

Německo

Carlucci di Chivasso  spadá do rodiny Jab Anstoetz, dekorační a potahové látky jsou doplněny i o tapety. Carlucci nese vlastní styl podobně jako Chivasso. Produkty této značky jsou typické nadčasovou elegancí a důrazem na detail.

odkaz na dodavatele

CARLUCCI DI CHIVASSO

CHIVASSO

Německo

Značka Chivasso patří do velké německé rodiny Jab Anstoetz. Textilní kolekce tématicky doplňují tapety. Látky vybírané do kolekcí Chivasso mají charakteristiky: luxus se šmrncem extravagance.

odkaz na dodavatele

CHIVASSO

WELLMANN SOLEIL BLEU

Německo

Německá textilní značka s bezmála stoletou tradicí. Od roku 2008 patřící do skupiny JAB Anstoetz. Tradice s novým rozměrem, klasické linie s elegantní nadčasovostí pro milovníky exkluzivních interiérů. Vysoce kvalitní materiály s řemeslným zpracováním.

odkaz na dodavatele

WELLMANN SOLEIL BLEU

KOBE

Holandsko

Kobe světově známý "Interior Design House" vyrábí potahové a dekorační látky, tapety a interiérové doplňky již přes třicet let. Klíčem k jejich úspěchu je sehraný tým designérů, který jde neustáte dopředu cestou inovací.  Nabízí celé kolekce z nehořlavého vlákna Trevira CS, splňující náročné bezpečnostní požadavky například v hotelovém provozu. Pod názvem Kobe jsou zahrnuty dvě značky: Koroseal, zabývající se výrobou objektových vinylových tapet. A PILLOW & CO výrobce dekoračních polštářů a přehozů.

odkaz  na dodavatele

KOBE

NYA NORDISKA

Německo

Německý výrobce dekoračních a potahových textilií NYA NORDISKA drží jasný rukopis společnosti. Záclony, dekorační a potahové látky v seversky jednoduchém designu a barevnosti s důrazem na strukturu,  vždy ve vysoké kvalitě zpracování.

odkaz na výrobce

NYA NORDISKA

OMEXCO

Belgie

Společnost Omexco je na trhu od roku 1976, hlavní činností byl vývoz belgických produktů do oblastí Blízkého a Středního východu. V roce 1981 byla zahájena vlastní výroba textilních tapet. Dnes je celosvětově známým výrobcem různých druhů tapet. Mezi oblíbené materiály patří především přírodniny, které jsou ručně zpracovávány. Díky tomu vyrábí zcela unikátní tapety.

odkaz na výrobce 

OMEXCO

WALLQUEST

Spojené státy americké

Americká značka Wallquest spolupracuje s různými designéry a návrhářskými studii, jako například Carl Robinson či Printers Guild. Což zajišťuje různorodost kolekcí. Nabídku doplňují i dětské tapety. Společnost s evropskými kořeny nabízí mimoevropský pohled na vzory a barevné pojetí ve stvětě tapet.

odkaz na dodavatele

WALLQUEST

NEWMOR

Velká Británie

Britský výrobce a dodavatel tapet funguje na trhu již 35 let. Působí ve více než třech desítkách zemí po celém světě, je dodavatelem především objektových tapet do kanceláří, hotelů a zdravotnických zařízení. Všechny dodávané tapety mají antimikrobiální úpravu.

odkaz na dodavatele

NEWMOR

ARTE INTERNATIONAL

Belgie

Od roku 1981 patří Arte International mezi nejvýznamnější výrobce moderních tapet. Každoročně představí zhruba desítku katalogů udávajících trendy pro nadcházející období. Působí na poli objektového i privátního využití. Materiálová škála je velice široká i když těžiště je především ve vinylových a vliesových tapetách, nabízí i textilní, přírodní nebo tapety s metalickým efektem.

odkaz na dodavatele

ARTE INTERNATIONAL

EGE

Dánsko
Dánská společnost Ege je jediným výrobcem koberců na světě se 100% sortimentem Cradle to Cradle CertifiedTM. Vyrábí koberce v 9 kvalitách, smyčky a střiž. Koberce ze směsi vlny a polyamidu. Rolové koberce, kusové koberce, kobercové čtverce a dílce vše jako vysokozátěžové. Ege nabízí kreativní zázemí pro architekty a designéry prostřednictvím digitálních tisků.
 
EGE
Uvedený sortiment je pouze výběrem široké palety naší nabídky. Pokud vás nějaká kolekce zaujala, odešlete nezávaznou poptávku následně vás budeme kontaktovat a připravíme individuální nabídku dle konkrétních požadavků.