Porter Teleo pro Asteré
11/11 2020

Porter Teleo pro Asteré

Porter Teleo odvážné návrhářské duo z Kansas City si udělalo jméno svými originálními tapetami. Kelly Porter a Bridgett Cochran sestavily jedinečný proces jejich ručního malování. Uspokojit chuť nejlepších návrhářů interiérů po grafickém vzhledu a odvážných barevných paletách není snadný úkol, přesto si to duo Porter Teleo dokázalo osvojit. Jejich tajemství: neustálá inovace a nejvyšší kvalita ve všem.
 
Asteré a Garance Vallée
04/11 2020

Asteré a Garance Vallée

Druhou umělkyní podílející se kolekci tapet Asteré je francouzská architektka Garance Vallée. Když získala v roce 2017 diplom z architektury, nevěděla, že za necelý rok ji její instalace na Milan Design Week dovede do panteonu designu. Působí na poli architektonických scénografií, ilustrace a malby. Ve své práci projevuje dokonalé vyvážení přísnosti linií architektury s vřelostí organických forem. Její barevný podpis je v jasnosti přirozených tónů: terakota, práškové kakao, pálené koření ...

Originály mezi tapetami
02/11 2020

Originály mezi tapetami

Nová značka na našich showroomech: Asteré. Skutečné skvosty mezi tapetami, na kterých se podílejí světoví umělci. Představíme je po částech. První vytvořil pařížský umělec François Mascarello. Jeho nábytek a intarzie, vlněné a konopné koberce spolu s ručně malovanými tapetami ohromili současný New York. Jeho výtvory jsou oceňovány v buticích a interiérech navržených největšími architekty, pravděpodobně přímým důsledkem jejich bezkonkurenční schopnosti odhalit podstatu všeho surového a odhalit luxus uvnitř. Seznamte se s mužem, který necenzuruje inspiraci. Zatímco jeho ručně malované tapety si již získaly srdce mnoha míst, umělec uvítal s Asteré novou výzvu. Jak vyvolat život v jeho práci se stejným pulzem a intenzitou pouze pomocí tiskových technik?.....Posuďte sami.

Archiv novinek