28/08 2023

Carlucci LOVE OF LIFE

Odpočinkový den na jedinečném Azurovém pobřeží: Projížďka pobřežní cestou, intenzivně modré moře třpytící se na slunci. Architektura plážové promenády, okouzlující kontrast mezi přístavními městy, jejich luxusním espritem a vesničkami jako z pohlednic, vyzařují doslova inspirativní atmosféru. Orámované dechberoucí horskou krajinou a vůní středomořských květů ve vzduchu – to je přesně okamžik zachycující lásku k životu v kolekci LOVE OF LIFE.

LOVE OF LIFE představuje přesně tento pocit ve všech jeho aspektech. Zářivé barvy jižní Francie jako ibišek, sytě modrá a intenzivní žluto-zelená prosvítají pozvolnými barevnými přechody, malebnými výjevy a opulentní výšivkou. Jemné tóny šalvěje, rákosu a levandule podtrhují autentický charakter měkkého lnu a vlny.  Geometrické akcenty a ušlechtilé příze v extravagantních fil-coupé a žakárech vnášejí do kolekce sebevědomou eleganci. Zatímco snově heboučké povrchy na omak a citlivé textury dotvářejí smyslný a optimisticky ležérní vzhled.

Se zaměřením na přírodu prémiové textilie LOVE OF LIFE jsou vyráběné za použití ekologicky šetrných oranických a recyklovaných materiálů s jistotou vystihující jedinečný styl CARLUCCI. Fantastické portfolio vysoce kvalitních tkanin pro interiér i exteriér vnese uvolněného ducha jihofrancouzské vily zaručeně do každého domova.

Vydejte se s námi na fascinující cestu do francouzského Středomoří. Nechte se unášet na vlně lásky k životu a objevte s námi krásu Azurového pobřeží s jeho výraznými barvami, charakteristickým světlem a jedinečnou atmosférou Côte d’Azur – život nemůže být krásnější!

Archiv novinek