29/05 2015

Showroom v Brně je otevřený

Letos slaví značka Optimal Interier Design 20 let na trhu. K této příležitosti jsme otevřeli novou pobočku v Brně na adrese Kaštanová 125a. Jsme Vám blíž od května v Praze i Brně!
Pro všechny, kteří to mají do Prahy dál než do Brna. Náš nový showroom na Kaštanové je otevřen. Prozatím v pracovní dny od 9 - 18 hodin.
Máme pro Vás k dispozici 2 patra vzorků dekoračních a potahových látek, tapet, koberců včetně sedaček, pohovek a dalšího polstrovaného sedacího nábytku. Koncept showroomu vytvořil příjemné místo pro práci a setkání profesionálů i koncových zákazníků, tak aby mohli na jednom místě doladit celý interiér. 


Centrum bydlení a designu Kaštanová - vše na jednom místě. Náš showroom je součástí centra, prvního svého druhu v České republice, určeného nejen pro architekty, designéry, projektanty, developery či stavební firmy, ale i pro širokou veřejnost.

Centrum hrubé výstavby - prezentace všech produktů a činností, které zásadním způsoben promlouvají do hrubé stavby.

Showroomy designových značek - zahrnující řešení povrchů, dveří, nábytku, kuchyní, koupelen, stínících systémů, osvětlení, ozvučení, ochrany majetku a kompletních dekorací do interiéru.

Kaštanová nabízí jednací a školící místnosti, kavárnu, za krátkou dobu VIP prostor a Gourmet point. Zázemí Centra je otevřeno takřka nonstop.

Archiv novinek